2018 taotlusvoorust elluviidud projektid

Juba halumasin

MTÜ Juba Külaselts
Projektiga soetas Juba külaselts endale kogukonna teenuse pakkumiseks kaasaegse halumasina. Masinaga on võimalus töötada otse metsas või vahelaos. Kolme meetrised küttepuud tõstetakse transportöörile, järgatakse, lõhutakse ja viimases etapis liiguvad halud mööda konveierit soovitud alusele. Masinat on võimalik kasutada nii elektri kui bensiini mootori käitlusega. Halumasin teenindab Juba paikkona rahvast.

Toetus: Meede 1.1. Külakogukondade arendamine, summas 15 336,00 eurot.

Juba halumasin


Haanja lasketiiru kaasajastamine

MTÜ Spordiühing Võru Biathlon
Haanja Puhke- ja spordikeskuse laskesuusatiiru kolmekümnele märklauale paigaldati märklaudade ülestõstmiseks elektroautomaatilise süsteemi. Antud uuendus võimaldab tõhustada treeninguid ning suurendab turvalisust nii treeningutel, kui ka võistlustel.

Toetus: Meede 1.1. Külakogukondade arendamine, summas 39 831.60 eurot.

Haanja lasketiiru kaasajastamine


Tervisespordi efektiivsem korraldamine Rõuges

MTÜ Rõuge Spordiklubi
Projekti eesmärgiks oli Rõuge jääväljaku ja staadioni aastaringseks kasutamiseks luua sobivad tingimused. Selle tarbeks soetati ja paigaldati staadioni juurde kolm soojakut. Kuna väljak on kogu aasta aktiivses kasutuses siis tekkis käesoleva projekti elluviimisega võimalused treeningutel osalejatele riiete vahetuseks ja pesemiseks. Samuti on võimalik hoida väljaku hooldamiseks vajalikku tehnikat soojakutes.

Toetus: Meede 1.1. Külakogukondade arendamine, summas 32 389.20 eurot.

Tervisespordi efektiivsem korraldamine Rõuges