Ilmunud on Lõuna-Eesti sooduskupongide raamat 2015

156000 1030027163681505 1826992430590889896 nÄsja jõudis trükist “Lõuna-Eesti lugude ja heade pakkumiste raamat 2015”, millest võib leida üle 300 erineva söögi-, majutus- ja meelelahutusasutuse sooduspakkumise.

Kupongiraamat on üks osa Lõuna-Eesti kohaturundusprojektist “Elu kahe maailma piiril”. Projekti kesksed sümbolid on National Geographicu kollased aknaraamaid 21 erinevas Lõuna-Eesti paigas, mille ümber kõik tiirlebki.

Peale väga erinevate sooduspakkumiste saab raamatust lugeda ka Lõuna-Eesti lugusid, mis on ilmunud Eesti National Geographicu ajakirjas.

Võrumaa Partneluskogu tegevuspiirkonnast leiab raamatust järgmiste ettevõtete sooduskuponge: Rõuge Ööbikuoru Villa ja Saunamaa, Haanjamaa Tamme puhkemaja, Vaskna turismitalu, Suur Munamägi ja Mooska talu, OÜ Lilywhite (Rogosi mõis), OÜ Rattakoda, Vastseliina piiskopilinnus, Uhtjärve Ürgoru Nõiariik, AS Võru Täht, Kubija hotell, Tamula hotell, Mõisa Ait, Grill Mill, Sõmerpalu Motoklubi, Roosu talu, Varese külalistemaja, Osula külaselts, OÜ Sternoberg, OÜ Tervise Kodu (Metsamoor).

Raamatut saab igaüks endale osta alates 22. detsembrist 15 euro eest erinevatest turismiinfopunktidest ja Rahva Raamatu kauplustest. Raamat jõuab kindlasti müügile ka Võrumaa turismiinfokeskusesse (Jüri 12, Võru). Silmad on soovitav lahti hoida ka Selveris.

Raamatu head pakkumised kehtivad kogu 2015. aasta jooksul. Seega on hea mõte pista raamat põhja- või lääne-eestlase kingikotti, et siis tuleval aastal üheksoos Lõuna-Eestit ja selle erilisi väärtusi avastada. Alates veebruarist hakkavad veebirakenduste kaudu jõudma huvilisteni ka nädalapakkumised, mis annavad nädala alguses võimaluse soetada sooduskuponge nädalavahetuseks või järgnevaks nädalaks. Uueneva infoga kursis olekuks tasub aeg-ajalt külastada projekti “Elu kahe maailma piiril” veebilehekülge www.visitsouthestonia.com.

“Elu kahe maailma piiril” on kuue Lõuna-Eesit maakonna ühisprojekt, selle on algatanud kohalikud LEADERi tegevusgrupid koos ajakirjaga National Geographic Eesti.