Võrumaa Partnerluskogu liikmed

Võrumaa Partnerluskogu liikmeks astumise avaldus

Võrumaa Partnerluskogul on kokku 59 liiget, neist 3 avaliku sektori esindajat, 20 ettevõtjat ning 36 kolmanda sektori organisatsiooni.

Omavalitsused (EMTAK) - esindaja

Ettevõtjad (EMTAK) - esindaja

  • osaühing "Ossipe talu" (01111) - Ever Pindmaa
  • Kapa Puit OÜ (16239) - Arno Kirsimägi
  • OÜ AP PUIT (16241) - Andrus Ploom
  • OÜ VIPSON PROJEKT (16232) - Taavi Tuvike
  • M J Andruse talu (01501) - Angela Järvpõld
  • Võhandu Põllumajanduse OÜ (01411) - Uuno Verrev
  • Jarek Jõela (01431) - Jarek Jõela
  • Agreva OÜ (01111) - Eva Tuusis
  • Uhtjärve Ürgoru Nõiariik OÜ (55203) -Aivo Värton
  • OÜ Jule (56291) - Lea Torp
  • OÜ Ööbiksaare Palkmajad (16232) - Aivar Jallai
  • Kolotsi Talu OÜ (10512) - Merle Leibur
  • MetalSpec OÜ (25991) - Adu Ojamets
  • Management OÜ (55103) - Alar Hõim
  • Koidulill OÜ (01251) - Marika Parv
  • Metsavenna Turismitalu OÜ (93299) - Meelis Mõttus
  • OÜ Puigar (45201) - Meelis Koppel
  • Annikafarm OÜ (01199) - Jaak Pächter
  • AS Lapi MT (25119) - Margus Tigasson
  • Osula Oss OÜ (02101) - Janek Paulus

Organisatsioonid (EMTAK) - esindaja

  • Antsla Talupidajate Selts (01621) - Karmen Liba
  • MTÜ Tsooru V-klubi (93291) - Rainer Hillak
  • Aktiivsete Puigalaste Selts (94992) - Kersti Kattai
  • noorsooühing Rõuge Noorteklubi (93299) - Mairi Raju-Toots
  • mittetulundusühing Ääremaa Noored (93299) - Merike Ruven
  • Tsolgo Arendusühing (93291) - Katrin Volman
  • Siksali Arendusselts (85599) - Kaidi-Mari Liping
  • Mittetulundusühing Plaani Kotus (94992) - Ene Aedmaa
  • MTÜ Sulbi Maarahva Selts (94992) - Marge Promvalds
  • Kurenurme Külaselts (93291) - Laine Rehkli
  • Osula Külaselts (94992) - Tiina Männe
  • Alaveski loomapark (01499) - Rein Kõiv
  • Tagaküla Laulu-Mängu Selts "Kungla" (94992) - Ene Andrejev
  • Voki Külaselts (94992) - Eva Vodi
  • Krabi külaselts (93291) - Jaana Kõvatu
  • Vastseliina Piiskopilinnuse Sihtasutus (93299) - Ivar Traagel
  • MTÜ Omatehtud (94992) - Lya Veski
  • MTÜ Kaksküla (94992) - Anti Värton
  • MTÜ Maaterake (94992) -Ave Tamra
  • MTÜ Juba Külaselts (94992) - Vello Pähn
  • MTÜ Võrumaa Turismiliit (94992) - Hillar Irves
  • MTÜ Sõmerpalu Külaselts (94992) - Luule Tille
  • MTÜ Kodukant Otsa (93299) - Ülle Rauk
  • MTÜ Rõuge Kaugtöökeskus (94992) - Merle Kõiv
  • MTÜ Rõuge Priitahtlikud Pritsimehed (84251) - Janek Mustmaa
  • Haanja Tantsu Mängu Laulu Selts (93299) - Urmas Veeroja
  • MTÜ Eesti Kodanikuajakirjanduse Selts (63121) - Elina Allas
  • Viitina Jahiselts MTÜ (93192) - Peep Kimmel
  • MTÜ Kaikamäe (94992) - Tiit Tõnts
  • MTÜ Krabi jahiselts (01701) - Rainer Vissel
  • MTÜ Antsla Tehnikaspordiklubi (93199)  - Andre Kurg
  • EELK Rõuge Maarja kogudus (94911) - Mait Mölder
  • MTÜ Rõuge Spordiklubi (93121) - Riho Ruusamäe
  • EELK Urvaste Püha Urbanuse Kogudus (94911) - Üllar Salumets
  • MTÜ Sõmerpalu Jahtkond (93192) - Toomas Kaun
  • MTÜ Navi Külaselts (9329) - Mai Timmi